Maxima akcijos šią savaitę alkoholiui

Reitingas0
Reitingas0

Maxima akcijos šią savaitę alkoholiui

Maxima – viena iš pirmaujančių prekybos tinklų Lietuvoje, siūlanti platų produktų asortimentą už itin patrauklias kainas. Šią savaitę Maxima džiugina savo klientus ypatingomis akcijomis alkoholiniams gėrimams, suteikdama puikią proga pasirūpinti savo šventinio stalo įvairove neįprastai žemomis kainomis.

Akcijos Detalės

Maximoje šią savaitę galite rasti įvairių alkoholinių gėrimų – nuo lengvųjų vynų iki stipresniųjų degtinės ir viskio – su itin viliojančiomis nuolaidomis. Nuo klasikinių pasirinkimų iki egzotinių naujienų, kiekvienas ras kažką sau tinkamo. Akcijų metu taikomos nuolaidos gali siekti iki 30% įprastinių kainų, todėl tai puikus metas papildyti savo namų barą ar paruošti dovanas artėjančioms šventėms.

Kaip Rasti Geriausius Pasiūlymus?

Maximos akcijos yra prieinamos tiek parduotuvėse, tiek internetu. Norėdami susipažinti su visomis akcijomis, apsilankykite Maximos svetainėje arba atsisiųskite mobiliąją programėlę. Taip pat rekomenduojame užsiprenumeruoti Maximos naujienlaiškį, kuris reguliariai informuos jus apie naujausias akcijas ir pasiūlymus.

Pasidalinkite savo atsiliepiais ir savo turimais kuponais

Palikite atsiliepimą

akcijoskuponai.lt
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0